馃摙 WYGRANA W HARCIE 鈿笍鈿笍

馃挰 W niedziel臋 Czarni rywalizowali na stadionie w Harcie. Nasi zawodnicy jako pierwsi stracili bramk臋, lecz te偶 przed ko艅cem pierwszej po艂owy uda艂o si臋 doprowadzi膰 do wyr贸wnania po trafieniu Krzy艣ka Bartkiewicza. Po zmianie stron gospodarze od 50 minuty musieli gra膰 w 10 po faulu na wychodz膮cym na czyst膮 pozycj臋 Krzy艣ku Bartkiewiczu. Niespe艂na 10 minut p贸藕niej z rzutu karnego pewnym uderzeniem popisa艂 si臋 Piotr Kunysz podwy偶szaj膮c na 2:1. W 76 minucie prowadzenie na 3:1 podwy偶szy艂 Krzysiek Bartkiewicz. W doliczonym czasie gry gospodarze zaliczyli kontaktowe trafnienie na 3:2. Za tydzie艅 nasi po raz drugi w tym sezonie zanotuj膮 przymusow膮 pauz臋. Kolejny za艣 mecz Czarni zagraj膮 w niedziel臋 8 pa藕dziernika przed w艂asn膮 publiczno艣ci膮 z Gromem Handzl贸wka.

鈿旓笍 ORZE艁 HARTA 2:3 (1:1) CZARNI KRACZKOWA
馃 bramki: Krzysztof Bartkiewicz 鈿 45′, 鈿 76′, Piotr Kunysz 鈿 59′

鈾燂笍 Czarni zagrali w sk艂adzie: 艁.Flak – K.R贸偶a艅ski, J.Koszela, P.Kunysz, K.Puchalski (馃攧 55′ B.Inglot) – K.Wawrzaszek, B.Wiech, S.R贸偶a艅ski, B.Garga艂a, I.Ku藕niar (馃攧 70 艁.Ku艣ta) – K.Bartkiewicz (馃攧 80′ A.Pogoda)

Dru偶ynie Or艂a dzi臋kujemy 馃 za mecz i 偶yczymy powodzenia.

鈽戯笍 艢led藕cie nasz profil, aby by膰 na bie偶膮co z wydarzeniami w klubie!