馃摙 PRZEGRANA Z POLONI膭

W inauguracyjnej kolejce Czarni przegrali 4:3 z Poloni膮 Hy偶ne. Lepiej w mecz wesz艂a dru偶yna gospodarzy, kt贸ra w do艣膰 szcz臋艣liwych okoliczno艣ciach zdoby艂a dwa trafienia i obj臋艂a prowadzenie 2:0. Nasi podra偶enieni tym faktem mocniej nacisn臋li przeciwnik贸w czego efektem by艂y trzy zdobyte bramki w odst臋pie 4 minut strzelone przez Karola Wawrzaszka oraz dwukrotnie Bartka Inglota.
Po zmianie stron do siatki trafia艂a tylko Polonia ustalaj膮c wynik na 4:3. W ostatnich minutach nasi egzekwowali jeszcze rzut karny ale intencje strzelaj膮cego Radka R贸偶a艅skiego wyczu艂 goalkeeper z Hy偶nego.
W nast臋pnej serii gier Czarni udadz膮 si臋 do Chmielnika na mecz z miejscow膮 Galicj膮. Ju偶 dzi艣 zapraszamy na ten mecz w niedziel臋 o godzinie 12:00.

POLNIA HY呕NE 4:3 (2:3) CZARNI KRACZKOWA
馃 bramki: Bartosz Inglot 鈿 40′, 鈿 44′, Karol Wawrzaszek 鈿 43′
Czarni zagrali w sk艂adzie: 艁.Flak – K.R贸偶a艅ski (馃攣 72′ M.Murjas), P.Kunysz, B.Wiech (馃攣 72′ R.R贸偶a艅ski), K.Puchalski – K.Wawrzaszek, S.R贸偶a艅ski, K Bartkiewicz (馃攣 70′ 艁.Ku艣ta), B.Garga艂a, I.Ku藕niar (馃攣 55′ M.Kucaba) – B.Inglot

Dru偶ynie Polonii dzi臋kujemy 馃 za mecz i 偶yczymy powodzenia.