📢 MISJA 3 PUNKTY NA 3 MAJA⚪️⚫️

🏆 Klasa B3 Rzeszów – kolejka XV
⚽ Polonia Hyżne : Czarni Kraczkowa
🗓 03.05.23 (środa)
⏱ 14:00
🏟 Stadion w Dylągówce
☁️ 15°C
🔄 Ostatnie spotkanie drużyn: Czarni 5:0 Polonia 
📈 CZARNI : 6-3-3 | 21 pkt. | 4 miejsce
📈 POLONIA: 3-2-8 | 11 pkt. | 10 miejsce

<———————————————————————>

💬 Po trwającej ponad 2 tygodnie pauzie związanej z wycofaniem się drużyny Tatyny Dylągówka wracamy na boisko walczyć o ligowe punkty. Nasza drużyna w najbliższą środę uda się na wyjazd do Dylągówki, gdzie w roli gospodarza występuje zespół Polonii Hyżne. Nasz najbliższy rywal zamyka ligową tabele, jednak widać że na wiosnę dzięki włączeniu kilku zawodników z drużyny Tatyny spisuje się znacznie lepiej i może urwać punkty nie jednej drużynie. Nasza drużyna z pewnością zrobi wszystko, aby wywalczyć pierwsze wiosenne zwycięstwo w lidze i przywieźć do Kraczkowej 3 punkty.
TYLKO ZWYCIĘSTWO! 🔝

▪️ Zachęcamy wszystkich kibiców do wspierania drużyny Czarnych! #12zawodnik

——————————–

☑️ Śledźcie nasz profil, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

#GoCzarni #WiosnaJestNasza #RazemDoCelu