鈿 Czarni Kraczkowa 3:1 (3:1) G艂uchowianka G艂uch贸w
馃 Patryk Kisiel 10′
馃 Go艣cie 23′
馃 Igor Ulman 28′

<鈥斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺>

馃挰 Juniorzy w pierwszym domowym spotkaniu ograli zesp贸艂 z G艂uchowa 3:1. Wynik ju偶 w czwartej minucie gry otworzy艂 powracaj膮cy do gry Karol Dziok. W 10 minucie na 2:0 podwy偶szy艂 Patryk Kisiel. Go艣cie z G艂uchowa odpowiedzieli kontaktowym trafieniem, lecz niespe艂na pi臋膰 minut p贸藕niej po trafieniu Igora Ulamana nasi wyszli na dwubramkowe prowadzenie, kt贸rego nie oddali ju偶 do ko艅ca spotkania. Kolejny mecz junior贸w ju偶 w czwartek. Ponownie przed w艂asn膮 publiczno艣ci膮 zagramy z Or艂em W贸lka Nied藕wiedzka. Pocz膮tek rywalizacja o 17:45.

鈾 Juniorzy w tym spotkaniu wyst膮pili w sk艂adzie:
K.Grzywa – M.Lib, K.Kruczek, Micha艂 Kunysz – P.Kisiel (馃攧 58′ F.R贸偶a艅ski), I.Ulman, P Kwolek (馃攧 68′ S.R贸偶a艅ski), M.Olbrycht, S.Kuna – S.Kramarz, K.Dziok
Trener: Robert Rodzinka

鈻笍 Dzi臋kujemy wszystkim kibicom za wspieranie m艂odej dru偶yny Czarnych! #12zawodnik