? Nowe komplety meczowe ⚪⚫

Zbliżająca się coraz większym krokami runda rewanżowa to odpowiedni czas by zaprezentować nowe komplety meczowe, w których wystąpią nasi zawodnicy w rundzie wiosennej ?⚽?
Dzięki wsparciu firm Hotel Restauracja Paola ?oraz Margo-fit ? nasi zawodnicy do rewanżowych spotkań przystąpią w nowym zestawie koszulek przygotowanym przez Cutline ?.
Firma Paola już od kilku lat współpracuje z klubem,  wspierając działalność Czarnych na wielu płaszczyznach ???.
Natomiast Margo-fit to nowy sponsor naszej drużyny. Margo-fit to miejsce aktywnego wypoczynku na terenie miasta Łańcuta, oferujące siłownię i fitness i wiele innych możliwości aktywnego spędzania czasu dla całej rodziny.
Debiut nowych koszulek przypadnie na pierwszy ligowy mecz w 2023 roku, na który wszystkich już dziś serdecznie zapraszamy.
Każdy zainteresowany może również do 31 marca zamówić koszulkę w okazyjnej cenie 100 zł, od kwietnia cena koszulki będzie wynosić 130 zł. Koszulka dostępna jest w rozmiarze od niemowlęcego ? 62 do XXL.
Wszystkich którzy by chcieli posiadać taka koszulkę prosimy o wiadomość prywatną na Facebooku lub kontakt pod numerem telefonu 662 902 021. W wiadomości należy podać rozmiar koszulki oraz wybrany numer.