? WRÓCIĆ NA ZWYCIĘSKIE TORY ⚪️⚫️

? Klasa B3 Rzeszów – kolejka VII
⚽ Pogórze Bachórz : Czarni Kraczkowa
? 09.10.22 (niedziela)
⏱ 11:00
? Stadion w Bachórzu
☀️ 16°C
? Ostatnie spotkanie drużyn: Czarni 0:1 Pogórze
? CZARNI : 3-1-1 | 10 pkt. | 5 miejsce
? POGÓRZE : 1-1-4 | 4 pkt. | 10 miejsce

<—————————————————————————>

? Czas wrócić na zwycięskie tory. Nasza drużyna po zeszłotygodniowej porażce i ciężko przepracowanym tygodniu jest głodna gry i gotowa na kolejny mecz. Drużyna Czarnych uda się na daleki wyjazd do Bachórza, gdzie zmierzy się z miejscowym Pogórzem. Drużyna gospodarzy w ubiegłą niedziele wygrała na wyjeździe z drużyną Tatyny Dylągówka 5:2 i obecnie zajmuje 10 lokatę w ligowej tabeli. Nasza drużyna ponownie do spotkania przystąpi w roli faworyta, jednak będzie musiała dać z siebie 110% żeby wrócić do Kraczkowej z 3 punktami.

▪️ Zachęcamy wszystkich kibiców do wspierania drużyny Czarnych! #12zawodnik


☑️ Śledźcie nasz profil, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

#GoCzarni ⚪️⚫️