Przegrana z Wolą Dalszą w Pucharze Polski

W I rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rzeszów/Dębica drużyna Czarnych przegrała na swoim boisku 0:2 z występującą w klasie okręgowej Wolą Dalszą. Nasz zespół od 5 minuty grał w 10 po czerwonej kartce dla Bogdana Wiecha. Drużyna gości prowadziła grę i przeważała, jednak nasi umiejętnie się bronili i kilkukrotnie groźnie kontrowali. Dopiero pod koniec pierwszej części gry Wola objęła prowadzenie. W drugiej połowie meczu nasi nieco bardziej przycisnęli i ponownie stworzyli kilka okazji, jednak nie udało się zamienić ich na bramkę. Dobre zmiany zaliczyli młodzi zawodnicy, którzy jeszcze w ubiegłym sezonie rywalizowali w drużynie juniorów, ich wejścia ożywiły ataki Czarnych.

W doliczonym czasie gry goście po uderzeniu z rzutu karnego podwyższali stan meczu na 0:2. Tym samym Kraczkowianie odpadają z dalszych zmagań o Puchar Polski. W niedzielę Czarnych czeka wyjazdowe spotkanie w Krzemienicy. Początek meczu z Jaworem o godzinie 11:00.

CZARNI KRACZKOWA 0:2 (0:1) SAFIRONUTRITION WOLA DALSZA
Skład: S.Plęs – R.Różański (? 73′ M.Skomra), B.Gargała, B.Wiech, P.Szczepański – R.Wysocki (? 73′ P.Kochman), R.Domoń (? 80′ S.Nowak), S.Różański, D.Bartkiewicz (? 65′ M.Kucaba), K.Ziaja (? 60′ M.Kot) – T.Lech (? 60′ K.Różański)