Wygrana z Chmielnikiem


W sobotę 8 maja Czarni na swoim boisku pokonali liderującą w tabeli Galicję Chmielnik 3:1. Na początku meczu przewagę miała drużyna z Chmielnika. Goście byli blisko zdobycia bramki, lecz dzięki ofiarnej interwencji naszego obrońcy piłka nie znalazła się w siatce. W 22 minucie mocnym strzałem po ziemi z linii 16 popisał się Bartek Inglot i piłka zatrzepotała w siatce. Sześć minut później goście zdołali wyrównać.

Po zmianie stron w 56 minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Bartek Inglot i nasi ponownie objęli prowadzenie. Galicja próbowała wyrównać, lecz dobrze w bramce dysponowany był Szymon Plęs, który nie dał się już więcej pokonać. Na 10 minut przed końcem hattricka skompletował Bartek Inglot i zwycięstwo Czarnych stało się faktem. Nasi za tydzień w wyjazdowym spotkaniu zagrają w Handzlówce z miejscowym Gromem. Początek meczu w niedzielę o 15:00.

CZARNI KRACZKOWA 3:1 (1:1) GALICJA CHMIELNIK
bramki: ⚽ 22′, ⚽ 56′ ⚽ 80′ B.Inglot
Skład: S.Plęs – R.Różański, B.Gargała, J.Koszela, K.Różański – Konrad Ziaja (? 70′ M.Kot), K.Bartkiewicz, R.Domoń, S.Różański (? 88′ P.Szajna), D.Bartkiewicz – B.Inglot (? 86′ Krzysztof Ziaja)