ZAPOWIEDŹ – V kolejka

W nadchodzący weekend czeka nas już piąta seria gier. Mecze naszych drużyn rozpoczęły się już wczoraj meczem juniorów, w sobotę zagrają młodzicy i orlicy, w niedzielę zaś seniorzy, regulaminowa pauza czeka natomiast trampkarzy.
Seniorzy po raz trzeci zagrają w roli gospodarza. Na stadion w Kraczkowej przyjdzie im zmierzyć się z wiceliderem tabeli Gromem Handzlówka. Drużyna z Handzlówki jak dotąd nie przegrała spotkania, notując trzy wygrane i jeden remis. Nasi ostatnich dwóch spotkań nie mogą zaliczyć do udanych, gdyż zanotowali dwie porażki.

Przed własną publicznością drużyna trenera Roberta Domonia będzie chciała zrehabilitować się za ostanie niepowodzenia. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu i wspierania Kraczkowian. Początek meczu o godzinie 11:00. Na wszystkich kibiców, którzy pojawią się na tym spotkaniu czeka loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Juniorzy spotkanie rozegrali już w dniu wczorajszym, i zwyciężyli w Żołynii mimo gry w 10 zdołali zdobyć dwie bramki.
Trampkarze tak jak informowaliśmy na wstępie po raz drugi w tym sezonie będą pauzować.
Młodzicy udadzą się na spotkanie do odległego Bachórza. Drużyna trenera Łukasza Gawła będzie chciała dopisać do swojego oczka kolejne trzy punkty. Miejscowe Pogórze jak dotąd nie zdobyło jeszcze punktów i miejmy nadzieję, że ta sytuacja po weekendzie nie ulegnie zmianie. Początek meczu w Bachórzu o godzinie 11:00. Zapraszamy do wsparcia młodzików.
Orlicy natomiast udadzą się na trzeci turniej w tym sezonie. Tym razem drużyny gościć będą w Krzemienicy. Przypomnijmy, że przed tygodniem drużyna trenera Krzysztofa Ziaji wygrała turniej w Handzlówce. Chłopcy będą chcieli więc pójść za ciosem i z równie dobrej strony zaprezentować się w pobliskiej Krzemienicy. Początek turnieju w sobotę o godzinie 10:00. Zapraszamy szczególnie rodziców do wspierania naszych młodych zawodników na turnieju w pobliskiej Krzemienicy.