Wygrana juniorów z Białobrzegami

W sobotnim spotkaniu drużyna trenera Kamila Stysia przed własną publicznością pokonała Brzeg Białobrzegi. Spotkanie świetnie rozpoczęli goście, którzy już w 3 minucie objeli prowadzenie. Nasz zespół mimo kilku okazji do przerwy nie pokonał bramkarza przyjezdnych. Po zmianie stron wynik w dalszym ciągu nie ulegał zamianie, aż do 70 minuty, kiedy zagranie Bartka Cyran wykorzystał Szymon Pałka kierując piłkę do siatki. Pięć minut później było już 2:1 dla Czarnych, kiedy to bramkę po asyście Michała Skomry zdobył Kacper Szmuc.

Chwilę później Kacper Szmuc pokonał bramkarza Brzegu i było 3:1. Goście jednak nie dawali za wygraną i zdobyli kontaktowe trafienie i do końca spotkanie było niezwykle zacięte. Kraczkowianie nie dali się jednak kolejny raz pokonać i zaksięgowali trzy punkty. Najbliższe spotkanie juniorzy rozegrają w czwartek w Żołynii z miejscowym Błękitem.

CZARNI KRACZKOWA 3:2 (0:1) BRZEG BIAŁOBRZEGI
bramki: ⚽ 70′ S.Pałka, ⚽ 75′, ⚽ 81′ K.Szmuc
Skład: O.Golec – M.Skomra, P.Kucaba, J.Wojtas, M.Kucaba – B.Cyran (? 90′ P.Kowal), B.Kościółek, K.Szmuc, S.Pałka (? 88′ A.Smyk), J.Gołąb (? 60′ B.Blicharz) – K. Kochman (? 46′ M. Kot)