ZAPOWIEDŹ – IV KOLEJKA

W ten weekend wszystkie drużyny reprezentujące nasz klub pojawią się na boisku. Młodzicy i juniorzy wystąpią przed własną publicznością natomiast seniorzy, trampkarze i orlicy zagrają w delegacji.
Seniorska drużyna zmierzy się w Chmielniku z miejscową Galicją. Drużyna z Chmielnika w dotychczasowych spotkaniach zdobyła 6 punktów zwyciężając z Zalesiem i Polonią Hyżne oraz notując porażkę z Gromem Handzlówka. Nasz zespół zgromadził 4 punkty i ma na swoim koncie po jednej wygranej i przegranej oraz jeden remis. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę 13 września o godzinie 16:00.

Zapraszamy do wspierania naszych zawodników w tym trudnym wyjazdowym spotkaniu.
Drużynę juniorów również czeka ciężkie zadanie. Na swoim boisku w sobotę o 16:30 rywalizować będą z Brzegiem Białobrzegi. Drużyna przyjezdna ma na swoim koncie 6 punktów, nasi zaś 7 więc zwycięstwo pozwoliłby oddalić się od przeciwników na 4 oczka. Zapraszamy do wspierania podopiecznych trenera Kamila Stysia.
Trampkarze na boisko wybiegną we wtorek 15 września. Drużyna trenera Janusza Oncsika uda się w delegację do Grodziska Dolnego na spotkanie z Grodziszczanką. Czarni będą chcieli udowodnić, że wysoka wygrana w pierwszym spotkaniu nie była dziełem przypadku i ponownie zagrają o pełną pulę punktów. Początek meczu w Grodzisku o 17:00.
Młodzicy w sobotnim spotkaniu w Kraczkowej zmierzą się z Pogórzem Husów. Drużyna trenera Łukasza Gawła w pierwszym spotkaniu uległa Łańcuckiej Stali 3:0 i na swoim boisku będą chcieli zrehabilitować się za tą przegraną. Husów na pewno tani skóry nie sprzeda zwłaszcza, że będzie chciał odbić sobie wysoką przegrana z Dynovią z pierwszej serii gier. Początek spotkania młodzików o godzinie 10:00.
Również o 10:00 rozpocznie się drugi turniej orlików. Zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Ziaję rywalizował będzie w turnieju w Handzlówce. W poprzedni weekend drużyna odpoczywała i teraz chłopcy są głodni gry i będą chcieli z dobrej strony zaprezentować się w Handzlówce. Zapraszamy na ten turniej do pobliskiej Handzlówki zwłaszcza rodziców naszych młodych piłkarzy, by swoim wsparciem dodali chłopcom pewności siebie w boiskowych poczynaniach. #goCzarni