ZAPOWIEDŹ – II KOLEJKA

Przed nami kolejna seria gier licowych, przed tygodniem rozgrywki rozpoczęli seniorzy oraz juniorzy starsi. W ten weekend oprócz w/w drużyn granie ligowe rozpoczną orlicy starsi, dla których będzie to debiut w rozgrywkach związkowych.

Seniorzy udadzą się na pierwszy wyjazdowy mecz do Harty. Przeciwnikiem drużyny trenera Roberta Domonia będzie miejscowy zespół Orła, który przed tygodniem uległ zespołowi Lasu Zalesie 3:0. Czarni po remisie w pierwszym spotkaniu tym razem będą chcieli zaksięgować trzy punkty. Zapraszamy kibiców na mecz do Harty w niedzielę na godzinę 13:00.
Ciężkie zadanie czeka drużynę juniorów starszych, która w meczu na szczycie ligowej tabeli zagra z Dynovią Dynów. Gospodarze tego spotkania zdobyli w dotychczasowych spotkaniach 17 bramek, a stracili jedna. Drużyna trenera Kamila Stysia może pochwalić się jeszcze lepszym bilansem, gdyż przy tylu samych bramkach strzelonych nie straciła jeszcze żadnej. Mecz w Dynovie odbędzie się w sobotę o 11:00.
Na swój pierwszy ligowy turniej orlicy starsi udadzą się do Dąbrówek. W inauguracyjnym turnieju weźmie udział zespół gospodarzy oraz Grom Handzlówka, Jawor Krzemienica i nasz zespół. Zabraknie jedynie LKS-u Łukawiec, który ma pierwsze spotkanie nie zgromadził wystarczającej liczby zawodników. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszej najmłodszej ligowej drużyny w pierwszym turnieju. Początek sobotę na stadionie w Dąbrówkach o godzinie 10:00.

#goCzarni