Zwycięstwo trampkarzy w Husowie

Juniorzy w sobotę wygrali w Husowie 2:6. Nasi już w 10 minucie wyszli na prowadzenie po strzale Patryka Kwolka, chwilę później Patryk zdobył kolejną bramkę na 0:2. Gospodarze pokazali jednak dużą wolę walki w jeszcze przed przerwą wyrownali wynik meczu. W drugiej części meczu przez pierwszy kwadrans utrzymywał się wynik remisowy. W końcu bramkarz Pogórza dał się pokonać i Maciek Kunysz dał nam prowadzenie. Kolejne minuty przebiegły już zdecydowanie pod dyktando zawodników trenera Janusza Oncsika, którzy wypunktowali gospodarzy i zdobyli trzy punkty. Za tydzień w niedzielę w Kraczkowej trampkarze zagrają po raz ostatni w tym sezonie. W Kraczkowej o godzinie 11:00 zmierzą się z LKS-em Wola Dalsza.

POGÓRZE HUSÓW 2:6 (2:2) CZARNI KRACZKOWA
bramki: ⚽ 10′, ⚽ 18′ Patryk Kwolek (0:1),(0:2), ⚽ 54′, ⚽ 63′ Maciej Kunysz (2:3),(2:4), ⚽ 69′ Hubert Jurgielewicz (2:5), ⚽ 77′ Rafał Czapkowski (2:6)
SKŁAD: Krzysztof Korecki – Szymon Różański, Maciej Lib, Krystian Sowa, Michał Sowa – Szymon Homa, Patryk Kwolek, Łukasz Olech, Adam Kołodziej, Rafał Czapkowski – Hubert Jurgielewicz oraz na zmiany Michał Lekowski, Kacper Kuźniar, Paweł Ruszel, Maciej Kunysz