Przegrana trampkarzy z Sokołowem

Po trudnym ale bardzo wyrównanym spotkaniu nasi trampkarze musieli uznać wyższość zespołowi z Sokołowa Małopolskiego 1:3. Czarni jako pierwsi mogli wyjść na prowadzenie lecz zabrakło dobrej finalizacji akcji. W odpowiedzi zaatakował Sokołów i objął prowadzenie. Piłkę uderzoną na bramkę zdołał odbić Dawid Witek, lecz ta odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Chwilę później goście podwyższyli prowadzenie. Do końca pierwszego fragmentu gry nie padły już żadne bramki. W drugim fragmencie mecz nasi również mieli kilka okazji do zdobycia bramki. Jednak ponownie padł gol dla Sokołowa. Po rzucie z różnego niefortunnie interweniował Patryk Kwolek i goście prowadzili 0:3.

W końcówce meczu honorowe trafienie zanotował Adam Kołodziej, który najprzytomniej zachował się w polu karnym pakują piłkę do siatki. Warto wspomnieć, że w bramce trampkarzy zadebiutował dziś Dawid Witek z grupy młodzików, który zastąpił w bramce kontuzjowanego Krzyśka Koreckiego. Najbliższe spotkanie trampkarze rozegrają w środę 11 września. Zmierzą się wówczas z Junakiem Słocina.

CZARNI KRACZKOWA 1:3 (0:2) SOKÓŁ SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
bramki: ⚽ 78′ Adam Kołodziej (1:3)
SKŁAD: Dawid Witek – Szymon Różański, Maciej Lib, Patryk Kwolek, Kamil Kruczek – Michał Sowa, Łukasz Olech, Adam Kołodziej, Maciej Kunysz – Krystian Sowa, Karol Dziok oraz na zmiany Igor Ulman, Rafał Czapkowski, Hubert Jurgielewicz i Paweł Ruszel