ZAPOWIEDŹ – XXVI kolejka

Przed nami ostatnia ligowa kolejka. Kolejka, która zdecyduje, która drużyna zachowa ligowy. W grze o utrzymanie pozostają ciągle 3 drużyny: Iskra Jawornik Polski, Jawor Krzemienica i Czarni Kraczkowa. Najbliżej utrzymania jest drużyna z Jawornika, która w przypadku wygranej uniknie degradacji. Jawor i Czarni muszą liczyć na potknięcie rywali i sami wygrać swoje spotkania. Kraczkowianie zmierzą się w Brzózie Stadnickiej z drużyną Startu Brzóza Stadnicka.

Brzóza w rundzie wiosennej punktuje znacznie słabiej niż jesienią jednak wciąż jest to bardzo groźny zespół co udowodnił choćby remisując z Dynovią. Czarni po ostatnich niepowodzeniach będą chcieli wreszcie zgarnąć 3 punkty i przy szczęśliwym układzie innych spotkań umilknąć spadku. W pierwszym meczy rozgrywanym w Kraczkowej zespół z Gminy Żołynia wygrał 1:3. Zapraszamy do wsparcia Czarnych w tym ciężkim spotkaniu. Początek w niedzielę o godzinie 11:00.
Juniorzy w ostatnim spotkaniu zmierzą się z liderem rozgrywek Plantatorem Nienadówka. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w Kraczkowej zwycięstwo 1:4 przypadło Nienadowce. Nasi będą chcieli tym razem odnieść zwycięstwo. Początek spotkania w Nienadowce w sobotę o godzinie 16:00