ZAPOWIEDŹ – XXV kolejka

Już jutro ostatnie domowe spotkania zagrają seniorzy oraz młodzicy. Seniorzy tym razem zmierzą się z inną drużyną z Gminy Łańcut – Szarotką Rogóżno. Szarotka notuje świetną rundę rewanżową i bez wątpienia jest faworytem tego spotkania. Przed tygodniem wysoko ograli ostatnią w tabeli Wólkę Podleśną na swoim boisku 11:1. Kraczkowianie w ostatnim tygodniu nie próżnowali i rozegrali dwa spotkania. Niestety w żadnym ze spotkań nie udało się zapunktować.

W rundzie jesiennej w Rogóżnie lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 3:0. Jak będzie tym razem ? Zapraszamy serdecznie na to spotkanie, pierwszy gwizdek o 18:30.
Juniorzy do końca rozgrywek mają jeszcze trzy spotkania. Zmierzą się kolejno z Wólką Niedźwiedzką, w zaległym spotkaniu z Budami Łańcuckim i na wyjeździe z Nienadówką. Spotkanie z Orłem Wólka Niedźwiedzka rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:15. W pierwszym spotkaniu tych drużyn nasi odnieśli zwycięstwo 0:1. Spotkanie było jednak niezwykle wyrównane i również jutro szykuje się wiele emocji.
Ostatni pojedynek ligowy czeka natomiast młodzików. Drużyna trenera Łukasza Gawła zagra na swoim boisku z Gromem Handzlówka. Nasi zapewne będą chcieli zakończyć ligowe zmagania zwycięstwem. Dla wielu zawodników będzie to także pożegnalne spotkanie z piłką 9 osobową, gdyż w kolejnym sezonie przejadą do trampkarzy i gry w 11 osobowych składach.
Początek spotkania z Handzlówką o godzinie 10:00. Zachęcamy do odwiedzenia jutro naszego obiektu i podziękowania wszystkim zawodnikom za grę w tym sezonie. Bądźcie z nami !

#goczarni