Młodzicy ogrywają Husów

Po ciekawym i pełnym walki spotkaniu młodzicy wygrali w zaległym spotkaniu z Pogórzem Husów 5:2. Nasi bardzo ospale zaczęli to spotkanie i szybko zostali przez gości skarceni. Po zamieszaniu w polu karnym Pogórze objęło prowadzenie. Po straconej bramce Kraczkowanie zaczęli więcej biegać i doskakiwać do przeciwnika. Efekt przyszedł dość szybko gdy do siatki trafił Łukasz Olech. Nie minęło 5 minut, a nasi wyszli na prowadzenie. Z rzutu różnego dośrodkowywał Adaś Kołodziej, a obrońca gości po niefortunnej interwencji wpakował piłkę do swojej bramki.

Więcej bramek w tym fragmencie meczu nie padło. Po zmianie stron bramkę na 3:1 zdobył Adam Kołodziej. Nasi stwarzali dużo sytuacji lecz brakowało skutecznego wykończenia. Kolejne trafienie padło łupem Maćka Kunysz, który zdobył bramkę po uderzeniu z wolnego. Piłka odbiła się jeszcze od muru i zupełnie zmyliła bramkarza. W końcówce nasi zaliczyli piąte trafienie. Piłkę wzdłuż bramki zagrał Kacper Lekowski, a celnie do siatki trafił Franek Różański. W ostatniej minucie drugą bramkę zdobyli gości. W sobotę zapraszamy na ostatnie spotkanie młodzików w tym sezonie. Początek meczu z Gromem Handzlówka o godzinie 10:00.

CZARNI KRACZKOWA 5:2 (2:1) POGÓRZE HUSÓW
bramki: ’ Łukasz Olech (1:1), ’ samobójcza (2:1), ’ Adam Kołodziej (3:1), ’ Maciej Kunysz (4:1), ’ Franciszek Różański (5:1)
SKŁAD: Patryk Kwolek – Kamil Kruczek, Maciej Lib, Miłosz Olbrycht – Maciej Kunysz, Adam Kołodziej, Kacper Lekwski, Szymon Różański – Łukasz Olech oraz na zmiany Rafał Czapkowski, Dawid Witek, Franciszek Różański, Karol Dziok, Michał Kunysz, Mateusz Szpunar, Krzysztof Korecki