ZAPOWIEDŹ – kolejka XXI

Przed nami wyjątkowo sportowa sobota, na Kraczkowskim obiekcie czekają nas trzy spotkania, wszystkie z bardzo wymagającymi przeciwnikami. O 18:00 spotkanie rozegrają nasi seniorzy. Przyjmą oni u siebie zespół Grodziszczanki Grodzisko Dolne. Grodziszczanka z 25 punktami na koncie zajmuje 9 pozycję w tabeli. Zespół z Grodziska bardzo dobrze spisuje się w wiosennych rozgrywkach, w których zgarnął już 11 punktów, trzykrotnie zwyciężając i odnotowując dwa remisy i dwie porażki.

W wiosennych spotkaniach rewanżowych Grodzisko jeszcze nie przegrało i zapewne tą statystykę będą chcieli podtrzymać. Nasi w poprzedniej kolejce po świetnym widowisku zgarnęli trzy punkty w Krzemienicy i również będą chcieli dopisać do swojego konta koleje punkty. Jak zakończy się ten pojedynek ? Czy Kraczkowianie sprawią niespodziankę i ograją faworyta ? Przyjdź na stadion w Kraczkowej o 18:00 i przekonaj się na własne oczy.

Juniorzy w południe zmierzą się z liderem rozgrywek z Nienadówki. Plantator z przewagą 5 punktów nad trzecimi Czarnymi więc nasi stanął przed szansa zbliżenia się do pozycji lidera. Na wiosnę Kraczkowianie spisują się dobrze i będą chcieli kontynuować zwycięską passę i po raz czwarty z rzędu zdobyć komplet punktów. Przed tygodniem po cieżkim pojedynku juniorzy po trafieniu Kuby Musza przywieźli trzy oczka z Wólki Niedźwiedzkiej, zaś Plantator wysoko ograł zespół z Głuchowa. Jak będzie w bezpośrednim pojedynku tych drużyn ? Początek meczu o godzinie 12:15 na Stadionie w Kraczkowej.

Młodzicy przed tygodniem zaliczyli przymusową pauzę bo stadion w Malawie nie nadawał się do gry. Sokół natomiast pewnie pokonał na swoim boisku Grom Handzlówka 6:0. Zapraszamy do wspierania naszych maluchów w tym bardzo trudnym spotkaniu w wiceliderem tabeli. Początek spotkania o godzinie 10:00. Zapraszamy

#goczarni