Wygrana w Wólce Niedźwiedzkiej

Wyjazdy do Wólki Niedźwiedzkiej nigdy nie leżały naszemu zespołowi i tak też było w sobotnie przedpołudnie. Od pierwszych minut zarysowała się przewaga naszego zespołu. Mimo kilku okazji nie udało się wyjść na prowadzenie. Szczególnie blisko trafienia był Maciek Kucaba, który z dystansu huknął w poprzeczkę. Za dużo pracy nie miał natomiast Oskar Golec, gdyż gospodarze jedyne zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach gry, a tych było jak na lekarstwo. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem remisowym.

Zmobilizowali przez trenera do podkręcenia tempa żywiołowo rozpoczęliśmy drugi fragment meczu od ładnej akcji po której minimalnie obok bramki uderzył Kamil Kochman, a chwilę później równie niewiele pomylił się Bartek Cyran. Na dziesięć minut przed końcem z narożnika pola karnego silny strzał oddał Kuba Musz i piłka zatrzepotała w siatce. Do końca udało się nam dowieść zwycięski rezultat i mogliśmy wreszcie świętować zwycięstwo w Wólce Niedźwiedzkiej. Za tydzień bardzo ciężkie spotkanie, w Kraczkowej podejmiemy lidera z Nienadówki.

ORZEŁ WÓLKA NIEDŹWIEDZKA 0:1 (0:0) CZARNI KRACZKOWA
bramki: ⚽ 80′ J.Musz (0:1)
SKŁAD: O.Golec – P.Kłosowski, P.Kucaba, P.Kochman, J.Gołąb – M.Kucaba, J.Musz, M.Kot, B.Cyran – M.Kielar, K.Kochman (? 65′ M.Siłka)