ZAPOWIEDŹ – XVIII kolejka

Już jutro Kraczkowianie po raz piąty w tej rundzie wybiegną na ligowe boiska. Jak dotąd w wcześniejszych spotkaniach naszym nie udało się zgromadzić żadnych punktów. Naprzeciw Czarnym stanie drużyna, która w tabeli plasuje się jedną pozycję wyżej i na wiosnę zgromadziła 3 oczka. Leśna Wólka Podleśna bo o tym zespole mowa z 9 punktami w tabeli wyprzedza naszą drużynę zaledwie o jeden punkcik. Lepsze okazji na rozpoczęcie wiosennego punktowania już nie będzie.

W rundzie jesiennej spotkanie rozgrywane na Stadionie w Wólce Podleśnej zakończyło się remisem 2:2. Nasz drużyna w tamtym spotkaniu mimo iż przegrywała 2:0 i przez długi okres grała w osłabieniu zdołała wyrównać stan meczu. Zapraszamy do wspierania Czarnych w jutrzejszym spotkaniu, które rozpocznie się o godzinie 18:00. Wygrajmy razem ten mecz!

Juniorzy na swoim boisku podejmą drużynę lidera rozgrywek. Markowa w poprzedniej kolejce jako pierwsza pokonała zespół Plantatora Nienadówka i wskoczyła na pierwszą pozycje w tabeli. Drużyna trenera Kamila Stysia plasuje się na trzecie pozycji, że stratą 6 punktów do pierwszej Markovi. We wtorek Czarni z dobrej strony zaprezentowali się w Budach Łańcuckich pewnie zwyciężając z Budovią 4:0. Markowa również wygrała swoje spotkanie więc jutrzejszy pojedynek zapowiada się na zacięte spotkanie. Zapraszamy na godzinę 11:00 na stadion w Kraczkowej by wspierać juniorów.

Do gry po zimowej przerwie wracają w ten weekend młodzicy. Drużyna poprowadzona przez trenera Łukasza Gawła na inaugurację rozgrywek uda się w delegację do Woli Dalszej. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 po dość wyrowanym meczu. W kolejnych meczach lepiej radzili sobie Czarni, którzy zgromadzili łącznie 10 punktów i zajmują 4 pozycję. Wola z 5 punktami plasuje się na 7 pozycji. Jakim wynikiem zakończy się jutrzejszy pojedynek ? Zapraszamy do wybrania się na mecz do Woli Dalszej na godzinę 15:00 i wsparcia naszych maluchów.

#goczarni