Juniorzy z przegraną w Głuchowie

W pierwszym wiosennym spotkaniu nasi juniorzy musieli uznać wyższość zespołu Głuchowianki Głuchów. Gospodarze po słabych występach na jesień sięgnęli po posiłki i już w pierwszym spotkaniu udało się im zgromadzić pierwsze punkty. Kraczkowianie pod okiem nowego szkoleniowca – Kamila Stysia już w drugiej minucie spotkania stracili bramkę. Następnie gra nieco się wyrównała, lecz w 20 minucie goście ponownie zaatakowali i zdobyli drugą bramkę.

Chwilę później fatalnego urazu nabawił się Kacper Szmuc, który został zabrany przez karetkę do szpitala, gdzie po szczegółowych badaniach okazało się, że doznał złamania kości udowej. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie meczu nasi próbowali odrabiać straty lecz to gospodarze, na 5 minut przed końcem zdobyli trzecią bramkę. W ostatnich minutach honorowe trafienia dla Czarnych zanotował Jakub Musz, który zdobył swoją premierową bramkę w ligowych rozgrywkach w czarno-białych barwach.

GŁUCHOWIANKA GŁUCHÓW 3:1 (2:0) CZARNI KRACZKOWA
bramki: 15′ ⚽️ J.Musz (3:1)
SKŁAD: O. Golec – M.Kielar, P. Kucaba, J.Musz, B. Cyran – M. Kot, M. Rząsa, K. Szmuc (20′ ?M.Siłka), M. Kucaba, K. Kochman, – J. Gołąb