Zmiany kadrowe przed rundą rewanżową

Niespełna dwa dni dzielą nas od rozpoczęcia rozgrywek rundy rewanżowej. Od czasu wznowienia treningów przez Kraczkowian minęło blisko 3 miesiące. Po ciężkich treningach, wielu rozegranych grach kontrolnych (ich podsumowanie znajdziesz pod linkiem: https://www.czarnikraczkowa.pl/2019/03/25/podsumowanie-gier-kontrolnych-2 przed Czarnymi pierwszy ligowy przeciwnik. W rundzie wiosennej w dalszym ciągu zdecydowaną większość zespołu Czarnych stanowić będą wychowankowie naszego klubu.

Jeśli chodzi o roszady transferowe to po stronie strat odnotowaliśmy odejście środkowego pomocnika Łukasza Gawła, który w ramach półrocznego wypożyczenia przeniósł się do Pogoni Leżajsk. Treningów po przerwie z różnych względów nie wznowili Piotr Kunysz i Rafał Szczepański. W dalszym ciągu kontuzję leczy Krzysztof Bartkiewicz i najprawdopodobniej na boisku pojawi się dopiero jesienią. Jeśli chodzi o transfery do klubu to do zespołu seniorów dołączyli kolejni juniorzy, obrońca Piotr Kucaba oraz bramkarz Michał Siłka, którzy zaliczyli już pierwsze minuty w seniorach w grach kontrolnych. Na boisku w naszym zespole ponownie zobaczymy także Maćka Inglota, który zdecydował się wznowić treningi i ponownie reprezentować Czarnych. Do Kraczkowej w ostatnich dniach okna transferowego dołączył Mateusz Cieśla na zasadzie transferu definitywnego z zespołu Orzeł Wysoka, który wzmocni rywalizację na pozycji bramkarza w związku z kontuzją Szymona Plęsa. Po wymienionych transferach kadra Kraczkowian na rundę rewanżową liczy 21 zawodników, w tym 10 zawodników młodzieżowych. Średnia wieku naszego zespołu wynosi 23,48. Pełna kadrę Czarnych Kraczkowa na rundę wiosenną można zobaczyć pod linkiem: https://www.czarnikraczkowa.pl/zawodnicy/ .

Opuszczającym nasz zespół zawodnikom życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką, zaś nowym jak najwięcej udanych występów w czarno-białych barwach. #goczarni