Stal lepsza od CZARNYCH

To nie był dobry weekend dla naszych zespołów. Po wczorajszych przegranych młodzików oraz juniorów dziś bez punktów z Łańcuta wrócili seniorzy. Po ostatnim wywalczonym remisie w Wólce Podleśnej zadanie naszej drużyny było dużo cięższe. Gospodarze od początku spotkania przeważali na boisku lecz nie potrafili przedrzeć się w nasze pole karne. W kolejnych minutach gospodarze dwukrotnie uderzali sprzed pola karnego lecz jeden strzał powędrował obok bramki a drugie uderzenie wyłapał świetnie dysponowany dziś Szymek Plęs. W odpowiedzi nasza drużyna przeprowadziła groźny kontratak po którym w dogodnej sytuacji nad bramką uderzył Dominik Bartkiewicz. Gospodarze lepiej operowali piłką na naszej połowie boiska lecz dobrze ustawieni Kraczkowianie nie dopuszczali do sytuacji strzeleckich. Dobra sytuacja dla Stali nadarzyła się po rzucie różnym lecz piłka uderzona głową powędrowała znacznie obok bramki. Tuż przed przerwą świetną okazję zmarnował skrzydłowy miejscowych uderzając obok bramki. Na przerwę zespoły zeszły więc z wynikiem bezbramkowym. W przerwie trener Stali wymienił trzech zawodników i wydaje się że było to świetne posunięcie po już w 49 minucie Stal prowadziła 2:0. Najlepierw Szymon Plęs obronił strzał z dystansu pomocnika Łańcucian ale przy dobitce był już bez szans. Chwilę później do siatki trafił Krzysztof Szymański. W odpowiedzi oko w oko z bramkarzem Stali stanął Dawid Kielar, lecz wprowadzony w przerwie bramkarz odbił jego uderzenie. W kolejnych fragmentach nasz zespół starał się kontrować gospodarzy, którzy jednak umiejętnie przerywali nasze ataki. Dobre interwencje zaliczał też Szymon Plęs który obronił kilka uderzeń z dystansu. W 80 minucie wynik ustalił Sebastian Frączek, który dobrze głową przelobował wychodzącego z bramki Szymka Plęsa. Przed przerwą okazję na zdobycie honorowego trafienia miał jeszcze Sebastian Różański, ale piłkę po jego strzale zablokował nasz napastnik. Za tydzień zmierzymy się na swoim stadionie z Jaworem Krzemienica. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11:00.

STAL ŁAŃCUT 3:0 (0:0) CZARNI KRACZKOWA
SKŁAD: S.Plęs – R.Dudzik, J.Koszela, P.Kunysz, K.Różański – D.Kielar, B.Gargała, S.Różański, Ł.Gaweł, K.Ziaja (? 81′ R.Różański) – D.Bartkiewicz (? 88′ P.Szajna)