Wygrana Czarnych w Hyżnem

W wczorajszym spotkaniu zawodnicy trenera Łukasza Gawła pokonali na stadionie w Hyżnem miejscową Polonię 2:6. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli goście, którzy już w 6 minucie objęli prowadzenie. Piłka po wrzutce z różnego wylądowała pod nogami Dominika Bartkiewicza, który wyłożył piłkę Karolowi Różańskiemu, a ten precyzyjnym strzałem tuż przy słupku umieścił ją w siatce. Gospodarze nie pozostali dłużni Kraczkowianom i dwie minuty później wyrównali. Pierwsze uderzenie obronił Paweł Różański, ale przy dobitce był już bezradny. W 13 minucie po błędzie zawodnika Poloni, który przy próbie wybicia wyrzuconej w pole karne piłki uderzył futbolówką w własną rękę arbiter wskazał na 11 metr. Piłkę na wapnie ustawił Dawid Kielar i pewnie pokonał bezradnego bramkarz gospodarzy. W 20 minucie piłka po rzucie wolnym egzekwowanym przez kapitana miejscowych powędrowała nad bramką. Piętnaście minut później do siatki trafił Kamil Kielar, który zdobył bramkę po uderzeniu z rzutu wolnego wykonywanego tuż sprzed pola karnego. Już 3 minuty później na 1:4 podwyższył Dawid Kielar, który ładnie przyjął piłkę klatką piersiową i uderzył nie do obrony. Na 5 minut przed końcowym gwizdkiem wynik podwyższył Łukasz Gaweł, który trafił do siatki uderzając piłkę od słupka. W ostatnich minutach pierwszej części gry do siatki trafili jeszcze gospodarze po strzale z rzutu wolnego z bocznego sektora boiska. W drugiej części gry obie drużyny nie były już tak skuteczne mimo kilku niezłych okazji. Pierwsza w 49 minucie zmarnował Łukasz Gaweł. W 53 minucie silny strzał na bramkę oddał trener gości lecz pilka odbiła się od obrońcy i przeszła nad poprzeczką. W 63 minucie ofiarnym wślizgiem popisał się obrońca gospodarzy blokując uderzenie Dudzika. Kilka minut później zblokowany został strzał Dawida Kielara. Na 10 minut przed końcem do siatki trafił Dominik Bartkiewicz, który zabawił się z obrońcami gości i uderzył obok ofiarnie interweniującego bramkarza. W 82 minucie zakotłowało się pod bramką gospodarzy lecz gościom nie udo się trafić do siatki. Nasi zawodnicy pewnie kontrolowali przebieg tego spotkania i zgarnęli zasłużone 3 punkty. Za tydzień na swoim obiekcie zmierzymy się z Pogórzem Husów. Serdecznie zapraszamy na ten mecz, który rozpocznie się w niedzielę o 11:00.
POLONIA HYŻNE 2:6 (2:5) CZARNI KRACZKOWA
bramki: ⚽ 6′ K.Różański (0:1), ⚽ 15′, ⚽ 38′ D.Kielar (1:2),(1:4), ⚽ 35′ K.Kielar (1:3),⚽ 40′ Ł.Gaweł (1:5), ⚽ 79′ D.Bartkiewicz (2:6)
Sędziował:
Skład: P.Różański – K.Różański, B.Wiech, J.Koszela, R.Dudzik – S.Różański, K.Kielar (K) (? 46′ K.Ziaja), Ł.Gaweł, B.Gargała, D.Kielar (? 75′ P.Szajna) – D.Bartkiewicz

Dodaj komentarz