Zwycięstwo w męczarniach

Po wysokim zwycięstwie w poprzedniej kolejce przyszedł mecz o którym będziemy chceli jak najszybciej zapomnieć. Wysoka temperatura i brutalnie grająca drużyna gości zdecydowanie zniechęciły naszą drużynę do gry. Zaczęło się dobrze dla Czarnych. W 7 minucie uderzył Dudzik ale piłkę odbił bramkarz. W 10 mincuie ładną akcję gospodarzy niecelnym uderzeniem zakończył Dominik Bartkiewicz. W kolejnych miutach na bramkę uderzali na bramkę Głuchowianki Dawid Kielar, Bartek Gargała czy Kamil Kielar, jednak drużyna gości nie straciła bramki. Zespół gości akcję gospodarzy przerwyali ostrymi faulami, na które pozwałał główny arbiter. Pierwszą akcję zespół z Głuchowa przeprowadził w 22 minucie lecz piłka po rzucie wolnym wylądowała wprost w rękawicach bramkarza. W 38 minucie zawodnik Głuchowianki w wulgarnie skomentował decyzję arbitra i sędzia pokazał mu czerwony kartonik. Wydawało sie, że grając w przewadze Czarni lada moment obejmą prowadzenie. Tak się jednak nie stało, choć było ku temu wiele okazji. W słupek trafił Kamil Kielar, a strzal Sebastiana Różańskiego obronił sędzia. Na minutę przed końcem potężnie z dystansu uderzył Dudzik, lecz bramkarz gości piękną paradą odbił ten strzał. W drugiej części meczu sfaulowany został Sebastian Różański, który nie dał rady opuścić boiska o własnych nogach i natychmiast został przewieziony do szpitala. W jego miejsce na boisku pojawił się Konrad Ziaja. Kontuzja naszego zawodnika pobudziła Kraczkowian, którzy ciągle atakowali bramkę gości. Wreszcie przyszła 66 minuta, piłkę w polu karnym sklepali gospodarze, a zawodnik gości faulem powstrzymał Kamila Kielara, i arbiter wskazał na wapno. Piłkę na 11 metrze ustawił Dawid Kielar i pewnie uderzył na bramkę, zdobywając gola w 3 kolejnym spotkaniu.  W 80 minucie spotkania piłkę po wrzutce z rożnego niecelnie uderzył Bogdan Wiech. Minutę później akcję przeprowadził Karol Różański, lecz jego strzal obronił bramkarz. Na pięć minut przed końem na boisku zadebiutował Patryk Szajna, który chwilę później mógł zdobyć bramkę. Po bardzo ciężkim spotkaniu nasza drużyna zdobywa w pełni zasłużone trzy punkty. Zwycięstwo zawodnicy dedykowali Sebastianowi, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

CZARNI KRACZKOWA 1:0 (0:0) GŁUCHOWIANKA GŁUCHÓW
bramki: 67′ D.Kielar (1:0)
Sędziował: Grzegorz Kisielewicz oraz Jarosław Leja i Adrian Kyć (KS Leżajsk)
Skład: P.Różański – K.Różański, B.Wiech, J.Koszela, R.Dudzik (?85′ P.Szajna) – S.Różański (?55′ K.Ziaja), K.Kielar (K), R.Szczepański, B.Gargała, D.Kielar – D.Bartkiewicz

Dodaj komentarz