Terminarz seniorzy 2020 2021

Kolejka I
Galicja Chmielnik 6:0 Polonia Hyżne 23 sierpnia, 12:00
Grom Handzlówka 1:1 Orzeł Wysoka 23 sierpnia, 13:00
Las Zalesie 3:0 Orzeł Harta 23 sierpnia, 15:30
Czarni Kraczkowa 2:2 Stal II Łańcut 23 sierpnia, 11:00
HALO Hyżne 3:4 Jawor Krzemienica 23 sierpnia, 17:00
Kolejka II
Polonia Hyżne 1:5 Jawor Krzemienica 29 sierpnia, 17:30
Stal II Łańcut 1:1 HALO Hyżne 30 sierpnia, 11:00
na bocznym boisku
Orzeł Harta 0:3 Czarni Kraczkowa 30 sierpnia, 13:00
Orzeł Wysoka 0:1 Las Zalesie 29 sierpnia, 17:00
Galicja Chmielnik 3:4 Grom Handzlówka 30 sierpnia, 12:00
Kolejka III
Grom Handzlówka 4:0 Polonia Hyżne 6 września, 12:00
Las Zalesie 3:5 Galicja Chmielnik 6 września, 14:30
Czarni Kraczkowa 2:6 Orzeł Wysoka 4 września, 17:00
HALO Hyżne 2:1 Orzeł Harta 6 września, 17:00
Jawor Krzemienica 4:0 Stal II Łańcut 6 września, 15:00
Kolejka IV
Polonia Hyżne 1:7 Stal II Łańcut 13 września, 12:00
Orzeł Harta 1:3 Jawor Krzemienica 13 września, 13:00
Orzeł Wysoka 0:0 HALO Hyżne 12 września, 16:30
Galicja Chmielnik 2:1 Czarni Kraczkowa 13 września, 16:00
Grom Handzlówka 4:0 Las Zalesie 13 września, 17:00
Kolejka V
Las Zalesie 2:2 Polonia Hyżne 20 września, 12:00
Czarni Kraczkowa 0:0 Grom Handzlówka 20 września, 11:00
HALO Hyżne 2:3 Galicja Chmielnik 20 września, 12:00
Jawor Krzemienica 1:1 Orzeł Wysoka 20 września, 15:00
Stal II Łańcut 0:1 Orzeł Harta 20 września, 11:00
Kolejka VI
Polonia Hyżne 0:0 Orzeł Harta 27 września, 12:00
Orzeł Wysoka 3:0 Stal II Łańcut 26 września, 16:00
Galicja Chmielnik 4:2 Jawor Krzemienica 27 września, 12:00
Grom Handzlówka 1:2 HALO Hyżne 27 września, 16:00
Las Zalesie 0:3 Czarni Kraczkowa 27 września, 16:00
Kolejka VII
Czarni Kraczkowa 1:0 Polonia Hyżne 4 października, 11:00
HALO Hyżne 5:1 Las Zalesie 4 października, 12:30
Jawor Krzemienica 2:2 Grom Handzlówka 4 października, 15:00
Stal II Łańcut 0:1 Galicja Chmielnik 4 października, 12:00
Orzeł Harta 2:1 Orzeł Wysoka 4 października, 12:00
Kolejka VIII
Polonia Hyżne 0:6 Orzeł Wysoka 11 października, 12:00
Galicja Chmielnik 9:1 Orzeł Harta 11 października, 12:00
Grom Handzlówka 4:0 Stal II Łańcut 11 października, 12:00
Las Zalesie 2:1 Jawor Krzemienica 11 października, 15:30
Czarni Kraczkowa 3:1 HALO Hyżne 11 października, 11:00
Kolejka IX
HALO Hyżne 3:2 Polonia Hyżne 24 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany
Jawor Krzemienica 3:0 Czarni Kraczkowa 18 października, 11:00
Orzeł Harta 2:4 Grom Handzlówka 18 października, 12:00
Orzeł Wysoka 0:2 Galicja Chmielnik 17 października, 11:00
Las Zalesie 3:4 Stal II Łańcut 18 października, 11:00
Kolejka X
Polonia Hyżne : Galicja Chmielnik 3 czerwca,
Orzeł Wysoka : Grom Handzlówka 3 czerwca,
Orzeł Harta : Las Zalesie 3 czerwca,
Stal II Łańcut : Czarni Kraczkowa 3 czerwca,
Jawor Krzemienica : HALO Hyżne 3 czerwca,
Kolejka XI
Jawor Krzemienica : Polonia Hyżne 25 kwietnia,
HALO Hyżne : Stal II Łańcut 25 kwietnia,
Czarni Kraczkowa : Orzeł Harta 25 kwietnia,
Las Zalesie : Orzeł Wysoka 25 kwietnia,
Grom Handzlówka : Galicja Chmielnik 25 kwietnia,
Kolejka XII
Polonia Hyżne : Grom Handzlówka 2 maja,
Galicja Chmielnik : Las Zalesie 2 maja,
Orzeł Wysoka : Czarni Kraczkowa 2 maja,
Orzeł Harta : HALO Hyżne 2 maja,
Stal II Łańcut : Jawor Krzemienica 2 maja,
Kolejka XIII
Stal II Łańcut : Polonia Hyżne 9 maja,
Jawor Krzemienica : Orzeł Harta 9 maja,
HALO Hyżne : Orzeł Wysoka 9 maja,
Czarni Kraczkowa : Galicja Chmielnik 9 maja,
Las Zalesie : Grom Handzlówka 9 maja,
Kolejka XIV
Polonia Hyżne : Las Zalesie 16 maja,
Grom Handzlówka : Czarni Kraczkowa 16 maja,
Galicja Chmielnik : HALO Hyżne 16 maja,
Orzeł Wysoka : Jawor Krzemienica 16 maja,
Orzeł Harta : Stal II Łańcut 16 maja,
Kolejka XV
Orzeł Harta : Polonia Hyżne 23 maja,
Stal II Łańcut : Orzeł Wysoka 23 maja,
Jawor Krzemienica : Galicja Chmielnik 23 maja,
HALO Hyżne : Grom Handzlówka 23 maja,
Czarni Kraczkowa : Las Zalesie 23 maja,
Kolejka XVI
Polonia Hyżne : Czarni Kraczkowa 30 maja,
Las Zalesie : HALO Hyżne 30 maja,
Grom Handzlówka : Jawor Krzemienica 30 maja,
Galicja Chmielnik : Stal II Łańcut 30 maja,
Orzeł Wysoka : Orzeł Harta 30 maja,
Kolejka XVII
Orzeł Wysoka : Polonia Hyżne 6 czerwca,
Orzeł Harta : Galicja Chmielnik 6 czerwca,
Stal II Łańcut : Grom Handzlówka 6 czerwca,
Jawor Krzemienica : Las Zalesie 6 czerwca,
HALO Hyżne : Czarni Kraczkowa 6 czerwca,
Kolejka XVIII
Stal II Łańcut : Las Zalesie 13 czerwca,
Polonia Hyżne : HALO Hyżne 13 czerwca,
Czarni Kraczkowa : Jawor Krzemienica 13 czerwca,
Grom Handzlówka : Orzeł Harta 13 czerwca,
Galicja Chmielnik : Orzeł Wysoka 13 czerwca,