Terminarz

RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Start Borek Stary 3:2 Czarni Kraczkowa 2017-08-26 15:00
Pogórze Husów 4:0 Głuchowianka Głuchów 2017-08-26 10:00
Markovia Markowa 3:1 LKS Wola Dalsza 2017-08-26 11:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:2 Strumyk Malawa 2017-08-26 11:00
Astra Medynia Głogowska 0:4 Błękit Żołynia 2017-08-26 11:00
Polonia Hyżne 1:5 KS Stobierna 2017-08-26 12:00
Kolejka 2
Czarni Kraczkowa 1:0 Pogórze Husów 2017-09-02 11:00
KS Stobierna 4:2 Astra Medynia Głogowska 2017-09-02 11:00
Strumyk Malawa 2:3 LKS Wola Dalsza 2017-09-02 11:00
Głuchowianka Głuchów 0:3 Polonia Hyżne 2017-09-02 13:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:1 Start Borek Stary 2017-09-02 14:00
Błękit Żołynia 7:2 Markovia Markowa 2017-09-03 11:00
Kolejka 3
Polonia Hyżne 4:3 Czarni Kraczkowa 2017-09-09 12:00
Pogórze Husów 0:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2017-09-09 11:00
LKS Wola Dalsza 4:0 Błękit Żołynia 2017-09-09 11:00
Markovia Markowa 1:2 KS Stobierna 2017-09-09 11:00
Astra Medynia Głogowska 4:2 Głuchowianka Głuchów 2017-09-09 11:00
Start Borek Stary 7:2 Strumyk Malawa 2017-09-09 13:00
Kolejka 4
Czarni Kraczkowa 3:4 Astra Medynia Głogowska 2017-09-16 11:00
KS Stobierna 6:1 LKS Wola Dalsza 2017-09-16 11:00
Strumyk Malawa 2:3 Błękit Żołynia 2017-09-16 11:00
Głuchowianka Głuchów 1:1 Markovia Markowa 2017-09-16 13:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:2 Polonia Hyżne 2017-09-16 13:30
Start Borek Stary 0:0 Pogórze Husów 2017-09-16 15:00
Kolejka 5
Markovia Markowa 3:2 Czarni Kraczkowa 2017-09-23 11:00
LKS Wola Dalsza 1:0 Głuchowianka Głuchów 2017-09-23 11:00
Astra Medynia Głogowska 2:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2017-10-03 16:30
Pogórze Husów 1:3 Strumyk Malawa 2017-10-03 16:00
Polonia Hyżne 4:1 Start Borek Stary 2018-04-24 17:00
Błękit Żołynia 1:3 KS Stobierna 2017-09-23 13:00
Kolejka 6
Czarni Kraczkowa 2:1 LKS Wola Dalsza 2017-09-30 11:00
Pogórze Husów 0:4 Polonia Hyżne 2017-09-30 11:00
Strumyk Malawa 1:2 KS Stobierna 2017-09-30 11:00
Głuchowianka Głuchów 0:7 Błękit Żołynia 2017-09-29 16:30
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3:4 Markovia Markowa 2017-09-30 14:00
Start Borek Stary 4:1 Astra Medynia Głogowska 2017-09-30 15:00
Kolejka 7
Błękit Żołynia 4:1 Czarni Kraczkowa 2017-10-07 14:00
Astra Medynia Głogowska 5:2 Pogórze Husów 2017-10-07 11:00
Markovia Markowa 1:5 Start Borek Stary 2017-10-07 11:00
KS Stobierna 6:0 Głuchowianka Głuchów 2017-10-07 11:00
LKS Wola Dalsza 7:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2017-10-07 11:00
Polonia Hyżne 4:1 Strumyk Malawa 2018-05-16 17:00
Kolejka 8
Czarni Kraczkowa 0:2 KS Stobierna 2017-10-14 11:00
w Albigowej
Pogórze Husów 2:1 Markovia Markowa 2017-10-14 11:00
Strumyk Malawa 2:0 Głuchowianka Głuchów 2017-10-14 11:00
Polonia Hyżne 3:1 Astra Medynia Głogowska 2017-10-14 12:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:2 Błękit Żołynia 2017-10-17 16:15
Start Borek Stary 3:2 LKS Wola Dalsza 2017-10-14 15:00
Kolejka 9
Głuchowianka Głuchów 0:3 Czarni Kraczkowa 2017-10-20 16:00
Astra Medynia Głogowska 4:2 Strumyk Malawa 2017-10-21 11:00
Markovia Markowa 1:1 Polonia Hyżne 2017-10-21 11:00
KS Stobierna 3:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2017-10-21 11:00
LKS Wola Dalsza 4:0 Pogórze Husów 2017-10-21 11:00
Błękit Żołynia 1:0 Start Borek Stary 2017-10-21 11:00
Kolejka 10
Strumyk Malawa 1:4 Czarni Kraczkowa 2017-10-28 11:00
Pogórze Husów 1:4 Błękit Żołynia 2017-10-28 11:00
Astra Medynia Głogowska 4:1 Markovia Markowa 2017-10-28 11:00
Polonia Hyżne 4:0 LKS Wola Dalsza 2018-05-01 12:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:0 Głuchowianka Głuchów 2017-10-28 13:00
Start Borek Stary 1:3 KS Stobierna 2017-10-28 13:00
Kolejka 11
Czarni Kraczkowa 3:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2017-11-11 11:00
Markovia Markowa 0:2 Strumyk Malawa 2017-11-04 11:00
KS Stobierna 0:0 Pogórze Husów 2017-11-04 11:00
LKS Wola Dalsza 3:2 Astra Medynia Głogowska 2017-11-04 15:00
Błękit Żołynia 3:1 Polonia Hyżne 2017-11-04 11:00
Głuchowianka Głuchów 0:2 Start Borek Stary 2017-11-04 13:00
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 12
Czarni Kraczkowa 0:5 Start Borek Stary 2018-04-07 11:00
Głuchowianka Głuchów 3:3 Pogórze Husów 2018-04-07 11:00
LKS Wola Dalsza 1:5 Markovia Markowa 2018-04-07 15:00
Strumyk Malawa 4:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2018-04-07 11:00
Błękit Żołynia 5:2 Astra Medynia Głogowska 2018-04-07 11:00
KS Stobierna 2:2 Polonia Hyżne 2018-04-07 11:00
Kolejka 13
Pogórze Husów 0:2 Czarni Kraczkowa 2018-04-14 11:00
Astra Medynia Głogowska 2:3 KS Stobierna 2018-04-14 11:00
LKS Wola Dalsza 2:5 Strumyk Malawa 2018-04-14 10:00
Polonia Hyżne 5:1 Głuchowianka Głuchów 2018-04-14 13:30
Start Borek Stary 5:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2018-04-14 16:00
Markovia Markowa 1:1 Błękit Żołynia 2018-04-14 11:00
Kolejka 14
Czarni Kraczkowa 3:3 Polonia Hyżne 2018-04-21 11:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3:0 Pogórze Husów 2018-04-21 13:45
Błękit Żołynia 4:0 LKS Wola Dalsza 2018-04-21 11:00
KS Stobierna 3:0 Markovia Markowa 2018-04-21 11:00
Głuchowianka Głuchów 0:1 Astra Medynia Głogowska 2018-04-21 15:00
Strumyk Malawa 3:1 Start Borek Stary 2018-04-22 12:00
Kolejka 15
Astra Medynia Głogowska 3:2 Czarni Kraczkowa 2018-04-28 11:00
LKS Wola Dalsza 0:5 KS Stobierna 2018-04-28 15:00
Błękit Żołynia 2:1 Strumyk Malawa 2018-04-27 17:00
Markovia Markowa 6:0 Głuchowianka Głuchów 2018-04-28 11:00
Polonia Hyżne 6:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2018-04-28 11:00
Pogórze Husów 0:5 Start Borek Stary 2018-04-28 11:00
Kolejka 16
Czarni Kraczkowa 2:0 Markovia Markowa 2018-05-05 11:00
Głuchowianka Głuchów 0:4 LKS Wola Dalsza 2018-05-05 11:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:1 Astra Medynia Głogowska 2018-05-15 18:00
Strumyk Malawa 5:1 Pogórze Husów 2018-05-05 14:00
Start Borek Stary 4:3 Polonia Hyżne 2018-05-05 16:00
KS Stobierna 2:0 Błękit Żołynia 2018-05-05 11:00
Kolejka 17
LKS Wola Dalsza 3:0 Czarni Kraczkowa 2018-05-12 15:00
Polonia Hyżne 7:1 Pogórze Husów 2018-05-12 11:00
KS Stobierna 4:2 Strumyk Malawa 2018-05-12 11:00
Błękit Żołynia 17:0 Głuchowianka Głuchów 2018-05-12 11:00
Markovia Markowa 3:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2018-05-12 11:00
Astra Medynia Głogowska 0:0 Start Borek Stary 2018-05-12 11:00
Kolejka 18
Czarni Kraczkowa (wo) 0:6 Błękit Żołynia 2018-05-19 11:00
na boisku 2:6, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy
Pogórze Husów 3:1 Astra Medynia Głogowska 2018-05-19 11:00
Start Borek Stary 4:0 Markovia Markowa 2018-05-19 11:00
Głuchowianka Głuchów 0:5 KS Stobierna 2018-05-19 11:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:5 LKS Wola Dalsza 2018-05-19 11:00
Strumyk Malawa 3:2 Polonia Hyżne 2018-06-
06
18:00
Kolejka 19
KS Stobierna 6:2 Czarni Kraczkowa 2018-05-26 11:00
Markovia Markowa 2:0 Pogórze Husów 2018-05-26 11:00
Głuchowianka Głuchów 1:7 Strumyk Malawa 2018-05-26 11:00
Astra Medynia Głogowska 0:6 Polonia Hyżne 2018-05-26 11:00
Błękit Żołynia 4:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2018-05-26 11:00
LKS Wola Dalsza 1:0 Start Borek Stary 2018-05-26 10:00
Kolejka 20
Czarni Kraczkowa 9:0 Głuchowianka Głuchów 2018-06-02 11:00
Strumyk Malawa 7:1 Astra Medynia Głogowska 2018-06-02 11:00
Polonia Hyżne 5:2 Markovia Markowa 2018-06-07 18:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:7 KS Stobierna 2018-06-13  18:00
Pogórze Husów 3:4 LKS Wola Dalsza 2018-06-02 11:00
Start Borek Stary 0:3 Błękit Żołynia 2018-06-02 11:00
Kolejka 21
Czarni Kraczkowa 3:4 Strumyk Malawa 2018-06-09 11:00
Błękit Żołynia 4:2 Pogórze Husów 2018-06-09 11:00
Markovia Markowa 3:0 Astra Medynia Głogowska 2018-06-09 11:00
LKS Wola Dalsza 1:4 Polonia Hyżne 2018-06-09 15:00
Głuchowianka Głuchów 2:3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2018-06-09 11:00
KS Stobierna 3:0 Start Borek Stary 2018-06-09 11:00
Kolejka 22
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3:1 Czarni Kraczkowa 2018-06-16 11:00
Strumyk Malawa 2:1 Markovia Markowa 2018-06-16 11:00
Pogórze Husów 1:2 KS Stobierna 2018-06-16 11:00
Astra Medynia Głogowska 2:2 LKS Wola Dalsza 2018-06-16 11:00
Polonia Hyżne 3:8 Błękit Żołynia 2018-06-16 11:00
Start Borek Stary 8:0 Głuchowianka Głuchów 2018-06-16 11:00