HERB








KADRA



ROZGRYWKI

SENIORZY



KLUB



STADION








DLA KIBICA






GALERIA




INNE


LINKI



SHOUTBOX


POCZTA


KSIEGA GOSCI





REKLAMA



STATYSTYKI



TERMINARZ  SENIORZY  2017/2018



W zwiąku z dołączeniem do ligi drużyny Halo Hyżne zmienił się
terminarz, nowy już wkrótce na naszej stronie.
RUNDA JESIENNA

Kolejka 1

Pauza: Orzeł Wysoka
Czarni Kraczkowa 2:2 Jawor Krzemienica

2017-08-20 

11:00
Markovia Markowa 1:5 Rzemieślnik Strażów

2017-08-20 

17:00
Głuchowianka Głuchów 3:1 LKS Tarnawka

2017-08-20 

18:00
Polonia Hyżne 2:3 Pogórze Husów

2017-08-20 

17:00
Szik Wola Rafałowska 7:0 HALO Hyżne

2017-08-20 

11:00
w Handzlówce
Orzeł Harta 2:0 Arka Albigowa

2017-08-20 

13:00

Kolejka 2

Pauza: Orzeł Harta
LKS Tarnawka 3:5

Czarni Kraczkowa

2017-08-27 14:00
HALO Hyżne
0:1 Pogórze Husów 2017-08-27 18:00
Arka Albigowa 5:2 Polonia Hyżne 2017-08-27 17:00
Jawor Krzemienica 1:0 Orzeł Wysoka 2017-08-27 16:00
Rzemieślnik Strażów 4:1 Głuchowianka Głuchów 2017-08-27 14:00
Szik Wola Rafałowska 3:1 Markovia Markowa 2017-08-27 11:00
w Handzlówce

Kolejka 3

Pauza: Polonia Hyżne

Czarni Kraczkowa

1:3 Rzemieślnik Strażów

2017-09-03

11:00
Markovia Markowa 3:1 HALO Hyżne

2017-09-03

16:00
Głuchowianka Głuchów 0:2 Szik Wola Rafałowska

2017-09-03

14:00
Orzeł Wysoka 1:4 LKS Tarnawka

2017-09-03

14:00
Orzeł Harta 1:5 Jawor Krzemienica

2017-09-03

16:00
Pogórze Husów 2:5 Arka Albigowa

2017-09-03

12:00

Kolejka 4

Pauza: Pogórze Husów
Szik Wola Rafałowska 1:4

Czarni Kraczkowa

2017-09-10 11:00
w Handzlówce
HALO Hyżne
2:6 Arka Albigowa 2017-09-10 17:00
Jawor Krzemienica 2:1 Polonia Hyżne 2017-09-10 16:00
LKS Tarnawka 2:0 Orzeł Harta 2017-09-10 14:00
Rzemieślnik Strażów 4:1 Orzeł Wysoka 2017-09-10 14:00
Markovia Markowa 3:0 Głuchowianka Głuchów 2017-09-10 14:00

Kolejka 5

Pauza: Arka Albigowa

Czarni Kraczkowa

1:3 Markovia Markowa 2017-09-15 16:30
Głuchowianka Głuchów 0:1 HALO Hyżne 2017-09-17 16:00
Orzeł Wysoka 3:2 Szik Wola Rafałowska 2017-09-17 14:00
Orzeł Harta 3:1 Rzemieślnik Strażów 2017-09-17 14:00
w Strażowie, Orzeł Harta gospodarzem
Polonia Hyżne 1:3 LKS Tarnawka 2017-09-17 16:00
Pogórze Husów 0:1 Jawor Krzemienica 2017-09-17 12:00

Kolejka 6

Pauza: HALO Hyżne
Głuchowianka Głuchów 1:3

Czarni Kraczkowa

2017-09-24 14:00
Rzemieślnik Strażów 6:3 Polonia Hyżne 2017-09-24 14:00
Jawor Krzemienica 3:2 Arka Albigowa 2017-09-24 16:00
LKS Tarnawka 2:2 Pogórze Husów 2017-09-24 14:00
Markovia Markowa 1:2 Orzeł Wysoka 2017-09-24 14:00
Szik Wola Rafałowska 0:1 Orzeł Harta 2017-09-24 16:30
w Handzlówce

Kolejka 7

Pauza: Jawor Krzemienica

Czarni Kraczkowa

4:1 HALO Hyżne 2017-10-01 11:00
Polonia Hyżne 1:2 Szik Wola Rafałowska 2017-10-01 12:00
Orzeł Harta 6:0 Markovia Markowa 2017-10-01 13:00
Orzeł Wysoka 0:0 Głuchowianka Głuchów 2017-10-01 14:00
Arka Albigowa 1:1 LKS Tarnawka 2017-10-01 15:00
Pogórze Husów 0:0 Rzemieślnik Strażów 2017-10-01 15:00

Kolejka 8

Pauza: LKS Tarnawka
Orzeł Wysoka 2:3

Czarni Kraczkowa

2017-10-08 11:00
w Wysokiej, Czarni Kraczkowa gospodarzem
Rzemieślnik Strażów 4:2 Arka Albigowa 2017-10-08 14:00
HALO Hyżne 1:4 Jawor Krzemienica 2017-10-08 11:00
Markovia Markowa 0:3 (wo) Polonia Hyżne 2017-10-08 14:00
Markovia Markowa nie stawiła sie na meczu
Głuchowianka Głuchów 0:1 Orzeł Harta 2017-10-08 14:00
Szik Wola Rafałowska 0:3 Pogórze Husów 2017-10-08 11:00
w Handzlówce

Kolejka 9

Pauza: Rzemieślnik Strażów
Orzeł Harta 3:1

Czarni Kraczkowa

2017-10-15 13:00
Arka Albigowa 3:3 Szik Wola Rafałowska 2017-10-15 15:00
Orzeł Wysoka 2:1 HALO Hyżne 2017-10-15 14:00
Polonia Hyżne 0:1 Głuchowianka Głuchów 2017-10-15 12:00
Jawor Krzemienica 7:0 LKS Tarnawka 2017-10-15 15:00
Pogórze Husów 7:2 Markovia Markowa 2017-10-15 12:00

Kolejka 10

Pauza: Szik Wola Rafałowska

Czarni Kraczkowa

: Polonia Hyżne 2017-10-22 11:00
Rzemieślnik Strażów : Jawor Krzemienica 2017-10-22 14:00
Głuchowianka Głuchów : Pogórze Husów 2017-10-22 14:00
HALO Hyżne : LKS Tarnawka 2017-10-22 16:00
Markovia Markowa : Arka Albigowa 2017-10-22 14:00
Orzeł Wysoka : Orzeł Harta 2017-10-22 14:00

Kolejka 11

Pauza: Markovia Markowa
Pogórze Husów : Czarni Kraczkowa 2017-10-29 12:00
Orzeł Harta : HALO Hyżne 2017-10-29 13:00
Jawor Krzemienica : Szik Wola Rafałowska 2017-10-29 14:00
Polonia Hyżne : Orzeł Wysoka 2017-10-29 12:00
Arka Albigowa : Głuchowianka Głuchów 2017-10-29 14:00
LKS Tarnawka : Rzemieślnik Strażów 2017-10-29 14:00

Kolejka 12

Pauza: Głuchowianka Głuchów
Czarni Kraczkowa : Arka Albigowa 2017-11-05 11:00
Szik Wola Rafałowska : LKS Tarnawka 2017-11-05 11:00
Markovia Markowa : Jawor Krzemienica 2017-11-05 14:00
Orzeł Wysoka : Pogórze Husów 2017-11-05 14:00
HALO Hyżne : Rzemieślnik Strażów 2017-11-05 14:00
Orzeł Harta : Polonia Hyżne 2017-11-05 13:00

Kolejka 13

Pauza: Czarni Kraczkowa
Polonia Hyżne : HALO Hyżne 2017-11-12 12:00
Pogórze Husów : Orzeł Harta 2017-11-12 12:00
Arka Albigowa : Orzeł Wysoka 2017-11-12 14:00
Jawor Krzemienica : Głuchowianka Głuchów 2017-11-12 14:00
LKS Tarnawka : Markovia Markowa 2017-11-12 14:00
Rzemieślnik Strażów : Szik Wola Rafałowska 2017-11-12 14:00

RUNDA WIOSENNA

Kolejka 14

Kolejka 15

Kolejka 16

Kolejka 17

Kolejka 18

 Kolejka 19

Kolejka 20

Kolejka 21

Kolejka 22


Kolejka 23

Kolejka 24


Kolejka 25



Kolejka 26














Copyright by www.d4u.glt.pl