ZAPOWIEDŹ – XIV kolejka

W nadchodzący weekend czekają nas kolejne spotkania ligowe Czarnych. Seniorzy zmierzą się w Handzlówce z liderującym od poprzedniej kolejki Gromem. Drużyna z Handzlówki w tej rundzie nie straciła jeszcze bramki i po trzech kolejkach zdołała wyprzedzić z tabeli mistrza jesieni – Galicję Chmielnik. Spotkanie odbędzie się w niedzielę w Handzlówce o godzinie 15:00.
Juniorzy na swoim boisku podejmą Błękit Żołynia. Po ostatnim remisie z Białobrzegami i przegranej z Dynovią drużyna trenera Kamila Stysia będzie chciała jak najszybciej powrócić na zwycięską. Na jesień w Żołynii wygrali nasi. Mamy nadzieję, że i tym razem zgarną trzy punkty. Początek meczu w Kraczkowej w sobotę o 11:00.

Trampkarze swoje spotkanie rozegrają w poniedziałek. Na swoim boisku przyjmą zespół z Grodziska Dolnego. Grodziszczanka w tabeli zajmuje druga pozycję, Czarni zaś są na trzecim miejscu więc będzie to dobra okazja do dogonienia przeciwników. Początek meczu o 17:30.
Młodzicy spotkanie z Stalą Łańcut rozegrają we wtorek. Podobnie jak trampkarze drużyna trenera Łukasza Gawła zagra w Kraczkowej. Na jesień lepszy w spotkaniu pomiędzy tymi drużynami był Łańcut. Jak będzie tym razem ? Odpowiedź na to pytanie poznamy oglądając to spotkanie, którego początek przeiwdziano na 18:00.
W sobotę natomiast grać będą orlicy. Tym razem drużyna trenera Krzysztofa Ziaji zagra na turnieju w Handzlówce. Po ostatnim dobrym występie w Dąbrówkach nasi również w Handzlówce będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Początek turnieju w sobotę o 10:00. #goCzarni