Wysoka wygrana młodzików na koniec sezonu

W ostatnim w tym sezonie spotkaniu drużyna młodzików pewnie ograła Jaworzankę Jawornik Polski 11:0. Nasi strzelanie rozpoczęli w 5 minucie za sprawą Adriana Ruszla. Po kolejnych 5 minutach spotkania do siatki trafił Franek Różański, minutę później trafienie zaliczył Igor Ulman. Kolejne dwa trafnie padły łupem Sebastian Kramrza, a jeszcze przed przerwą trafili Wiktor Żak oraz dwukrotnie Kuba Szpunar i drużyny na przerwę zeszły przy wyniku 8:0. Po zmianie stron nasi dorzucili jeszcze trzy trafienia, a ich autorami byli Sebastian Kramarz, Adrian Ruszel i na dziesięć minut przed końcem Kuba Szpunar. Teraz przed drużyną zasłużona przerwa, którą nasi spędzą na drugiej pozycji w ligowej tabeli.

CZARNI KRACZKOWA 11:0 (8:0) JAWORZANKA JAWORNIK POLSKI

bramki: ⚽ 5′, ⚽ 48′ A.Ruszel, ⚽ 10′ F.Różański, ⚽ 11′ I.Ulman, ⚽ 15′, ⚽ 16′, ⚽ 39′ S.Kramarz, ⚽ 18′ W.Żak, ⚽ 26′, ⚽ 27′, ⚽ 50′ J.Szpunar

Skład: M.Olbrycht – Ł.Nowak, I.Ulman, M.Szpunar, A.Ruszel – F.Różański, J.Szpunar, M.Ruszel – S.Kramarz oraz na zmiany W.Żak, S.Ruszel, D.Ruszel