CZARNO-BIAŁA DRUŻYNA 🏴🏳️⚽️👍

Poniżej przedstawiamy zawodników, który w bieżącym sezonie reprezentują nasz klub.

SENIORZY 2019/2020

Górny rząd od lewej: Bartłomiej Gargała, Krzysztof Bartkiewicz, Bartosz Inglot, Jan Hniłka, Szymon Plęs, Jacek Koszela – kapitan, Dominik Bartkiewicz, Robert Domoń – trener, Konrad Ziaja, Karol Różański, Paweł Podgórski, Mateusz Blajer, Łukasz Zych – prezes
Dolny rząd od lewej: Radosław Różański, Bogdan Wiech, Mateusz Kot, Sebastian Różański, Bartłomiej Fąfara, Robert Dudzik, Patryk Szajna, Jakub Siorek
Nieobecni: Krystian Fąfara, Piotr Kucaba, Janusz Oncsik, Paweł Różański, Krzysztof Szczepanik

JUNIORZY STARSI  2019/2020

Górny rząd od lewej: Kamil Styś – trener, Daniel Gargała, Kacper Wrona, Bartłomiej Kościółek, Krystian Murias, Szymon Nowak, Jakub Szydełko, Kacper Szmuc, Kamil Ziemba, Krzysztof Szczepanik, Patryk Kochman – kapitan, Jakub Musz, Filip Hniłka, Paweł Kawaliło
Dolny rząd od lewej: Szymon Szpytma, Maciej Kucaba, Damian Mastej, Bartosz Cyran, Jan Gołąb, Oskar Golec, Mateusz Wawro
Nieobecni: Piotr Kucaba, Miłosz Murjas, Mateusz Kot

TRAMPKARZE MŁODSI 2019/2020

Górny rząd od lewej: Janusz Oncsik – trener, Patryk Kwolek, Maciej Lib, Hubert Jurgielewicz, Rafał Czapkowski, Łukasz Olech, Kacper Lekowski, Karol Dziok, Krystian Sowa, Michał Sowa, Szymon Homa, Michał Lekowski
Dolny rząd od lewej: Maciej Kunysza, Szymon Różański, Igor Ulman, Dawid Witek, Adam Kołodziej – kapitan, Paweł Ruszel, Kamil Kruczek
Nieobecni: Kacper Kuźniar

MłODZICY STARSI  2019/2020

Górny rząd od lewej: Łukasz Gaweł – trener, Mateusz Szpunar – kapitan, Jakub Szpunar, Szymon Kuna, Igor Ulman, Sebastian Kramarz, Łukasz Nowak
Dolny rząd od lewej: Franciszek Różański, Adrian Ruszel, Kamil Szyszka, Dawid Witek, Adrian Płachta, Miłosz Olbrycht, Michał Kunysz
Nieobecni: Patryk Jarosz, Szymon Ruszel

ŻAKI 2019/2020

Górny rząd od lewej: Mikołaj Ruszel, Adrian Ruszel, Gabriel Nycz, Emil Karewicz, Wojciech Woś, Dawid Ruszel, Adrian Peszko, Kacper Ferenc, Jan Panek, Bartosz Zimorowski
Dolny rząd od lewej: Filip Murias, Kacper Kwolek, Błażej Inglot, Michał Pastuła, Oskar Żak, Szymon Drabicki, Wiktor Żak

SKRZATY 2019/2020

Od lewej: Maksymilian Bełch, Ksawery Bartman, Ksawery Homa, Karol Kopiec, Miłosz Kisała, Dominik Bazylewicz, Jakub Myćka, Kacper Kunysz