ZAPOWIEDŹ – V kolejka

Przed nami weekend, a więc czekają nas kolejne spotkania Kraczkowian. Jako pierwsi w sobotę zaprezentują się młodzicy i juniorzy. Ci młodsi zagrają w Kraczkowej o 10, juniorów czeka daleki wyjazd do Wólki Niedźwiedzkiej. W niedzielę spotkanie seniorów z wiceliderem Markovią w Markowej. Trampkarze ponownie zagrają we wtorek, tym razem na wyjeździe z Dębem Kosina.

W niedzielę kolejne spotkanie zagrają seniorzy. Po raz drugi w sezonie udadzą się w delegację. W Markowej przyjdzie nam zagrać z drugą w tabeli Markovią. Drużyna wicelidera zgromadziła dotychczas 9 punktów, trzykrotnie notując zwycięstwa i raz odnosząc przegraną z Tarnawką. Nasi dotychczas uzbierali 4 punkty, lecz w dwóch ostatnich spotkaniach nasz dorobek nie powiększył się. Pora więc na zgarnięcie punktów. Poprzeczka zawieszona będzie jednak wysoko. Zapraszamy do wsparcia naszej drużyny. Początek spotkania o godzinie 16:00.
W sobotę czekają nas dwa spotkania zespołów młodzieżowych. Młodzicy w drugim ligowym spotkaniu zmierzą się z Crasnovią Krasne. Przyjezdni podobnie jak drużyna trenera Łukasza Gawła dotychczas zgromadzili o jednym punkcie. Zapraszamy do wspierania młodzików. Początek spotkania w Kraczkowej o godzinie 10:00.
Na wyjeździe tym razem zagrają juniorzy. W Wólce Niedźwiedzkiej naszym przeciwnikiem będzie miejscowy Orzeł. Gospodarze tego spotkania na swoim ligowym koncie mają 3 punkty zdobyte w spotkania z Kosiną. Nasi juniorzy legitymują się takim samym dorobkiem, a punkty podarowała im Polonia Hyżne wystawiając w składzie nieuprawnionego zawodnika.
Trampkarze zagrają dopiero we wtorek. Drużyna trenera Janusza Oncsika uda się do Kosiny gdzie sprawdzi formę miejscowego Dębu. Zespół z Kosiny, który przed tygodniem pauzował ma na swoim koncie 5 punktów. Czarni w dotychczasowych spotkaniach ugrali 7 punktów. Do świetnym widowisku z liderem z Żołynii pora pójść za ciosem i przywieść punkty z Kosiny. Początek spotkania trampkarzy we wtorek o godzinie 16:00 na Stadionie w Kosinie.
#goCzarni