ZAPOWIEDŹ – III kolejka

Już dziś swoje pierwsze ligowe spotkania zagrają juniorzy oraz młodzicy. Zespół trenera Kamila Stysia na własnym boisku zmierzy się z drużyną Sokoła Sokołów Małopolski. Młodzicy natomiast udadzą się do Hyżnego, gdzie ich rywalem będzie zespół HALO Hyżne. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 17:00. Seniorzy swoje spotkanie rozegrają w niedzielę i ponownie zagrają w Kraczkowej. Tym razem przeciwnikiem zespołu trenera Roberta Domonia będzie HALO Hyżne, które jak dotąd zgromadziło na swoim koncie 3 punkty wygrywając z Handzlówką.

Przed tygodniem HALO niespodziewanie uległo Pogórzu Husów. Czarni zgromadzili dotychczas 4 oczka notując zwycięstwo z Polonią Hyżne i remisując z Jaworem Krzemienica. Kto okaże się lepszy w pojedynku Czarnych i Halo ? Zapraszamy do Kraczkowej w niedzielę na godzinę 11:00.
Dopiero w środę 11 września swoje spotkanie zagraj tranpakrze. Zespół trenera Janusza Oncsika w Kraczkowej zmierzy się z mocną drużyną Junaka Słocina. Początek spotkanie w środę o godzinie 17:30. Zapraszamy serdecznie do wspierania wszystkich naszych zespołów. #goCzarni