ZAPOWIEDŹ – V kolejka

Już po raz piąty w tej rundzie na boisko wybiegną seniorzy. Drużynę Łukasza Gawła czeka trzecia wyjazdowa potyczka. Tym razem zmierzymy się z ostatnim zespołem tabeli – Leśna Wólka Podleśna. Drużyna najbliższego rywala CZARNYCH jako jedyna nie zdobyła jeszcze tej jesieni punktów. Kraczkowianie w tabeli wyprzedzają Leśna o jedną pozycję dlatego będzie to bardzo ważne spotkanie dla obu walczących o utrzymanie drużyn. W poprzedniej kolejce Leśna wysoko przegrała w Łańcucie 7:1. Czarno – biali natomiast po zaciętym spotkaniu wywalczyli remis z wyżej klasyfikowaną Tatyną Dylagówka. Zapowiada się zatem niezłe widowisko na które zapraszamy w niedzielę o godzinie 14:00 do Wólki Podleśnej.

Juniorzy w sobotnim spotkaniu zmierzą się na własnym boisku z Orłem Wólka Niedźwiedzka. CZARNI po 3 spotkaniach przewodzą tabeli i jak dotąd nie stracili nawet bramki. Zespół gości natomiast sklasyfikowany jest na przedostatniej ostatniej pozycji. W poprzedniej kolejce Orzeł przegrał na własnym boisku z drużyną z Nienadówki, CZARNI natomiast zgarnęli trzy punkty Zapraszamy na ten mecz w sobotę o godzinie 13:00 na stadion w Kraczkowej.

Wcześniej w sobotę o godzinie 11:00 na boisko wybiegną młodzicy. Nasz zespół czeka drugie ligowe spotkanie. Tym razem Kraczkowianie podejmą Strumyka Malawę. Zespół z Malawy w poprzedniej kolejce wygrał na swoim boisku z Gromem Handzlówka. Nasi chłopcy zaś w swoim spotkaniu z Wolą Dalszą pokazali niesamowitego ducha sportu doprowadzając do wyrównania pomimo dwubramkowego prowadzenia przeciwników. Zapraszamy serdecznie do kibicowania naszym najmłodszym.